تاریخ انتشار : جمعه 16 تیر 1391 - 13:44
کد خبر : 983
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای برنامه ۷ هفته اول لیگ برتر فوتبال از سوی سازمان لیگ اعلام شد بسته هستند

برنامه ۷ هفته اول لیگ برتر فوتبال از سوی سازمان لیگ اعلام شد

برنامه ۷ هفته اول لیگ برتر فوتبال از سوی سازمان لیگ اعلام شد

برنامه ۷ هفته اول لیگ برتر فوتبال از سوی سازمان لیگ اعلام شد. سازمان لیگ برتر فوتبال برنامه ۷ هفته آغازین دوازدهمین دوره لیگ برتر را به شرح زیر اعلام کرد: هفته اول: هفته تکریم و تعظیم ماه مبارک رمضان و روزه واجب الهی پنجشنبه ۲۹/۴/۹۱ نفت آبادان و پرسپولیس- ساعت ۲۰:۴۵- ورزشگاه تختی آبادان

برنامه ۷ هفته اول لیگ برتر فوتبال از سوی سازمان لیگ اعلام شد.
سازمان لیگ برتر فوتبال برنامه ۷ هفته آغازین دوازدهمین دوره لیگ برتر را به شرح زیر اعلام کرد:
هفته اول: هفته تکریم و تعظیم ماه مبارک رمضان و روزه واجب الهی
پنجشنبه ۲۹/۴/۹۱
نفت آبادان و پرسپولیس- ساعت ۲۰:۴۵- ورزشگاه تختی آبادان
فجر سپاسی و ذوب آهن- ساعت ۲۰:۳۰- نام ورزشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد
صبای قم و پیکان- ساعت ۲۰:۴۵- یادگار امام قم
گهر درود و ملوان- ساعت ۲۰:۴۵- نام ورزشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد
نفت تهران و راه آهن- ساعت ۲۰:۴۵- دستگردی
جمعه ۳۰/۴/۹۱
استقلال و آلومینیوم هرمزگان- ساعت ۲۰:۴۵- آزادی
داماش و فولاد خوزستان- ساعت۲۱- شهید عضدی رشت
تراکتورسازی و سایپا- ساعت ۲۰:۱۵- یادگار امام تبریز
سپاهان و مس کرمان- ساعت ۲۰:۴۵- فولاد شهر اصفهان
——————————————————————–
هفته دوم: تکریم بهار قرآن و تعظیم قرآن در ماه مبارک رمضان
سه شنبه ۳/۵/۹۱ – ساعت ۲۲
پرسپولیس و فجر سپاسی- آزادی
راه آهن و گهر درود- اکباتان
چهارشنبه ۴/۵/۹۱ – ساعت۲۲
سایپا و استقلال- انقلاب کرج
آلومینیوم هرمزگان و داماش- نام ورزشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد
فولاد خوزستان و سپاهان- تختی اهواز
ذوب آهن و صبای قم- فولاد شهر اصفهان
مس کرمان و نفت تهران- باهنر کرمان
پیکان و تراکتورسازی- تختی تهران
ملوان و نفت آبادان- تختی انزلی
———————————————————————
هفته سوم: تکریم وفات حضرت خدیجه و گرامیداشت عقد اخوت و برادری پیامبر اسلام و حضرت علی
دوشنبه ۹/۵/۹۱- ساعت۲۲
گهر درود و پرسپولیس- نام ورزشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد
صبای قم و ملوان- یادگار امام قم
سه شنبه ۱۰/۵/۹۱- ساعت۲۲
استقلال و ذوب آهن- آزادی
داماش و پیکان- شهید عضدی رشت
فجر سپاسی و نفت آبادان- نام ورزشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد
نفت تهران و آلومینیوم هرمزگان- دستگردی
فولاد خوزستان و سایپا- تختی اهواز
تراکتورسازی و مس کرمان- یادگار امام تبریز
سپاهان و راه آهن- فولادشهر اصفهان
————————————————————————-
هفته چهارم: تکریم میلاد حضرت امام حسن مجتبی و تعظیم یاد و خاطره شهدای بدر
یکشنبه ۱۵/۵/۹۱- ساعت۲۲
پرسپولیس و صبای قم- آزادی
دوشنبه ۱۶/۵/۹۱- ساعت۲۲
سایپا و داماش- انقلاب کرج
نفت آبادان و نفت تهران- تختی آبادان
آلومینیوم هرمزگان و فولاد خوزستان- نام ورزشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد
ملوان و فجر- تختی انزلی
پیکان و گهر درود- تختی تهران
مس کرمان و استقلال- باهنر کرمان
راه آهن و تراکتورسازی- اکباتان
ذوب آهن و سپاهان- فولادشهر اصفهان
——————————————————————————
هفته پنجم: گرامیداشت روز جهانی قدسم و تعظیم خاطره بازگشت آزادگان به ایران اسلامی
جمعه ۲۷/۵/۹۱- ساعت۲۲
استقلال و ملوان- آزادی
تراکتورسازی و نفت تهران- یادگار امام تبریز
فولاد خوزستان و مس کرمان- تختی اهواز
صبای قم و فجر- یادگار امام قم
آلومینیوم هرمزگان و راه آهن- نام ورزشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد
سپاهان و سایپا- فولادشهر اصفهان
گهردرود و ذوب آهن- نام ورزشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد
نفت تهران و پیکان- دستگردی
شنبه ۲۸/۵/۹۱- ساعت۲۲
داماش و پرسپولیس- شهید عضدی‌ رشت
————————————————————————————–
هفته ششم: گرامیداشت یاد و خاطره نایب امام زمان جناب حسین بن روح
پنجشنبه ۲/۶/۹۱
نفت آبادان و صبای قم- ساعت۲۰:۱۵- تختی آبادان
راه آهن و فولادخوزستان- ساعت ۱۹:۱۰- اکباتان تهران
فجر سپاسی و گهردرود- ساعت۱۹- نام ورزشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد
سایپا و آلومینیوم هرمزگان- ساعت ۱۹:۱۰- انقلاب کرج
ذوب آهن و تراکتورسازی- ساعت ۱۹- فولادشهر اصفهان
ملوان و نفت تهران- ساعت ۱۹:۱۵- تختی انزلی
پیکان و سپاهان- ساعت۱۹:۱۰- تختی تهران
جمعه ۳/۶/۹۱
مس کرمان و داماش- ساعت۱۸:۳۰ – باهنر کرمان
پرسپولیس و استقلال- ۱۹:۱۰- آزادی
——————————————————————————-
هفته هفتم:‌ گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت
سه شنبه ۷/۶/۹۱
تراکتورسازی و صبای قم- ساعت ۱۹:۳۰- یادگار امام تبریز
استقلال و پیکان- ساعت ۱۹- آزادی
گهردرود و نفت آبادان- ساعت ۱۹- نام ورزشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد
چهارشنبه ۸/۶/۹۱
داماش و ملوان- ساعت ۱۹:۱۵- شهید عضدی رشت
فولاد خوزستان و پرسپولیس- ساعت۱۹- تختی اهواز
سپاهان و فجر- ساعت۱۹- فولادشهر اصفهان
آلومینیوم هرمزگان و مس کرمان- ساعت ۱۹:۳۰- نام ورزشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد
سایپا و راه آهن- ساعت ۱۹- انقلاب کرج
نفت تهران و ذوب آهن- ساعت ۱۹- دستگردی

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.