تاریخ انتشار : جمعه 11 اسفند 1391 - 6:27
کد خبر : 4364

میدانیم چگونه با مس بازی کنیم

میدانیم چگونه با مس بازی کنیم

محمد احمدزاده شرایط ملوان برابر با مس بیان کرد : با توجه به امتیازات زیادی که در نیم فصل دوم از دست دادیم ،هم هواداران ، هم تیم و هم مجموعه باشگاه تنها از بازی با مس برد می خواهند . مطمئنا مثل همیشه حضور هواداران و تشویق شان در طول ۹۰ دقیقه بزرگ ترین

محمد احمدزاده شرایط ملوان برابر با مس بیان کرد :

با توجه به امتیازات زیادی که در نیم فصل دوم از دست دادیم ،هم هواداران ، هم تیم و هم مجموعه باشگاه تنها از بازی با مس برد می خواهند . مطمئنا مثل همیشه حضور هواداران و تشویق شان در طول ۹۰ دقیقه بزرگ ترین عامل موفقیت ملوان خواهد بود. به امید خدا فردا تماشاگران شاهد یک بازی زیبا باشند و ما موفق شویم سه امتیاز را به دست آورده و آنها را به هفته های آینده در لیگ امیدوار کنیم و شرایط مان را هم در جدول ثبات بدهیم .
احمد آهی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم . سعید سالارزاده در طول هفته با زحمات کادر پزشکی به تیم ملحق شد و سعی کردیم در تمرینات با احتیاط از او استفاده کنیم . اگر احساس کردیم صد در صد آماده نیست ، در زمان های جایگزین از وی استفاده می کنیم . خوشبختانه بازیکن محروم نداریم . سعید عزت اللهی که در اردوی تیم ملی نوجوانان حضور داشت ، دیروز به ما ملحق شد و بقیه بچه ها در طول هفته شرایط تیمی خوبی داشتند .

وی در مورد هدف خود در این بازی گفت :

می خواهیم در مقابل مس یک فوتبال خوب ، با برنامه و تهاجمی ارائه بدهیم و گرفتن سه امتیاز ، هدف اصلی ما است . لحظه ای نباید غفلت کنیم . مس می تواند تیم خطرناکی باشد ، اگر در طول ۹۰ دقیقه به آنها فضا و موقعیت ندهیم ، می توانیم سه امتیاز را مال خود کرده و جبران هفته های گذشته را کنیم .

وی در مورد بازی تدافعی مس بیان کرد :

وقتی تیمی دفاعی بازی می کند ، نباید حوصله ما و تماشاگر سر برود . وقتی حوصله تماشاگر سر برود به بچه ها استرس وارد می شود . مقابل چنین تیم هایی می دانیم چه طور فوتبال بازی کنیم. باید عمق دفاع و کناره های زمین را در مراحل اول و دوم نشانه بگیریم و با یک بازی با حوصله و هوشمندانه مالکیت توپ را در اختیار داشته باشیم .تیمی که به فکر یک امتیاز باشد ، قطعا تیم خطرناکی است . در کار دفاعی باید با هوش باشیم و در واقع مس نباید از اشتباهات ما برای رسیدن به گل استفاده کند .

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.