تاریخ انتشار : جمعه 17 آذر 1391 - 11:20
کد خبر : 2729

پاسخ حسین هدایتی به عادل فردوسی‌پور

پاسخ حسین هدایتی به عادل فردوسی‌پور

بنام خدا امام صادق (ع) (( شیعتنا ابناء الدلیل – شیعیان ما فرزندان دلیل اند )) هر کسی از ظن خود شد یار من از درون من نجست اسرار من در خصوص اتفاقات برنامه نود پنج شنبه نهم آذرماه که نقض آشکار فرمایش جناب آقای ضرغامی می باشد که فرموده از حواشی کم کنید و

بنام خدا

امام صادق (ع) (( شیعتنا ابناء الدلیل – شیعیان ما فرزندان دلیل اند ))

هر کسی از ظن خود شد یار من از درون من نجست اسرار من

در خصوص اتفاقات برنامه نود پنج شنبه نهم آذرماه که نقض آشکار فرمایش جناب آقای ضرغامی می باشد که فرموده از حواشی کم کنید و به متن بپردازید بصورت هدفدار و مغرضانه دو موضوع مطرح شد. اول اینکه من برای مطرح شدن، شو اجرا می کنم. دوم، بحث بدهکار بودن اینجانب به بازیکنان سابقم و در نهایت ربط این دو موضوع به هم و تخریب چهره اینجانب. همچنین مطلع شدم بصورت هدفدار پیگیر ادامه این سناریو به هر قیمتی در برنامه های بعدی هستند از همین رو مطالب زیر را جهت روشن شدن افکار عمومی بویژه مردم گیلان و لرستان بطور خلاصه بیان می دارم:

اولا بنده برای دادن یک هدیه کوچک به علی کریمی و قهرمانان در رشته های مختلف شو اجرا نکردم . شما که رسانه ای هستید و می دانید یا نمی دانید باید بگویم شو به برنامه تلویزیونی گفته می شود که در آن برنامه خاصی با سناریوی خاصی اجرا می شود. اگر صداقت دارید خودتان به مردم جواب بدهید با این توضیح من شو اجرا می کنم یا شما؟ که امیدوارم این موضوع کاملا خود جوش باشد!!!

من نه در تلویزیون و نه در هیچ مراسم دیگری اقدام به دادن هدیه و اجرای شو نکردم. اگر اینطور بوده مدرک ارائه کنید. آقای ناعادل شما حدود یکساعت برنامه خود را به هدیه ناقابل من پرداختید بهتر است بگویم آنچه آنرا شو نامیدید کار شماست نه من!!! مراسم مهم انتخاب بهترین بازیکن آسیا را رها کرده اید به هدیه من می پردازید؟

اگر رسانه ها به هدیه اینجانب به آقای کریمی اشاره داشته اند موضوع دیگری است ولی انصافا در خصوص این هدیه و سایر اقداماتم کی و کجا و در کدام مراسم سراغ دارید که از پشت تریبون و با تبلیغات اقدام به تقدیر از بازیکنان و بزرگان فوتبال و یا دیگر رشته های ورزشی نموده ام که نام آنرا شو بگذارید؟ چیزی نگویید که مردم فهیم و مطلع به شما بخندند و اذهان را آلوده کنید.تقدیر از علی کریمی بخاطر مطرح شدن نام کشور مقدسمان در عرصه بین المللی توسط این بازیکن محبوب بود، همین و بس …

باید اضافه کنم چنانچه این بازیکن از باشگاه استقلال یا دیگر باشگاههای کشور نیز انتخاب می شد بنده بر خود وظیفه می دانستم به خاطر کشور عزیزم این تقدیر را انجام دهم.

از کسانی که من را مدتهاست در فوتبال می شناسند می خواهم قضاوت کنند. آیا با دادن یک هدیه کوچک به بازیکن ملی پوش کشورمان بدنبال مطرح شدن هستم؟ به نظر شما به اندازه کافی در فوتبال مطرح نشده ام که بخواهم با این کار به شهرت خود اضافه کنم؟ آیا کسی در پرسپولیسی بودن بنده بعنوان یک هوادار شک دارد؟

ثانیا فرمودید من بجای هدیه بدهی هایم را بپردازم جناب آقای فردوسی پور ضمن عرض احترام به کارشناسی های فنی برنامه شما باید باطلاع برسانم که بهتر نیست بجای قضاوت یکطرفه در این برنامه سراسری و اعلام حکم پرداخت بدهی دیگران و زیر سئوال بردن اعتبار افراد برای خوش آمد خودتان و بقیه ای که بعضا می شناسم و یا حتی نمیشناسم ، اینطور مغرضانه در تلویزیون اعلام نظر نکنید. آقای عزیز کدام باشگاه لیگ برتری را سراغ دارید که بدهکار نباشد؟ استقلال و پرسپولیس و هر یک از تیمهای لیگ برتری و حتی فدراسیون فوتبال علی رغم حمایت همه جانبه دولت هچنان به صدها نفر بدهی دارند. به نسبت دیگر باشگاهها کمترین بدهی را دارم . به حکم کدام قانون مدعی طلب دیگران شده اید؟

شما و بعضی مدیران باشگاهها که از کیسه بیت المال ارتزاق می کنید شو اجرا می کنید نه آنکس که از سرمایه شخصی خود هزینه می کند.

شما که اینقدر سینه چاک و نگران طلب بازیکنان فوتبال طرف قرارداد سالهای گذشته مجموعه من هستید و از این طلب مطمئن شده اید و اینقدر دلسوز فوتبال هستید همینطور که با اجرای شو از آن کسب درآمد می کنید بفرمایید از جیب مبارکتان در فوتبال هزینه هم بکنید.

آن مدیری که از بیت المال هزینه می کند و کار سیاسی می کند و هوای ریاست جمهوری در سر دارد و هر روز در رادیو و تلویزیون حاضر می شود و دائما فرافکنی می کند شو اجرا می کند. یک روز به یک فرد مطرح در فوتبال حمله می کند فردایش در کنارش می ایستد و عکس میگیرد و من در عجبم چرا شما به این افراد و یا بدهی آنان اعم از مربی و بازیکن نمی پردازید.

من شو اجرا می کنم و بدنبال مطرح شدن در فوتبال هستم اما ظاهرا شما غصه شبتان فوتبال و مسائل آن است و اصلا شو اجرا نمی کنید. برایتان آرزوی موفقیت می کنم. صادق باشید، دغدغه فوتبال را دارید یا سوار بر آن شده اید تا خود و دیگران را به مراد برسانید.

بهتر نیست به خوبیها و تقویت روحیه جوانمردی و پهلوانی و تقویت بخش خصوصی هم بپردازید.

شاید بخشی از مردم شناخت درستی از شما نداشته باشند ولی نوع نگرش و اهداف شما بر اهالی فوتبال پوشیده نیست این را به گواه و نقل قول افراد مطرح فوتبال کشورمان می گویم و سخنان بعضی از آنها را همین جا نقل قول می کنم :

آقای مایلی کهن: “شوی ۹۰ محلی برای ابراز اهداف سیاسی و بعضأ اقتصادی فردوسی‌پور شده است و همه را تخریب می‌کند.”

امیر قلعه نویی در برنامه زنده و خطاب به شما که گفت : ” آقای فردوسی پور ساکت باش.” و همین اخیرا که گفتند:” فردوسی پور حرمت شکن است ”

و یا اینکه مدیر عامل صنعت نفت آبادان گفت : “فردوسی پور دیگر آنی نیست که می شناختم. ”

و بقیه که هر یک در زمانی مورد بی انصافی شما قرار گرفته اند مثل آقایان علی پروین ، علی دایی و …

حرمت هیچ کس را نگه نمی‌دارید. بزرگان و اشخاص مطرح فوتبالی را به جان هم می اندازید و خنده تحویل می دهید. در برنامه سراسری آنچه دلخواهتان است می گویید و بعد می گویید من نظر شخصی خودم را گفتم. یک برنامه هم به بقیه برای اظهار نظر شخصی بدهید. ظلم از این بیشتر…

بدهکار بودن افراد زمانی قابل استناد است که از مجاری حقوقی و قانونی اعلام شود نه اینکه شما آنرا تشخیص دهید.

در برنامه ای زنده آنهم در یکماه گذشته در سه برنامه علیه شخصی که از دارایی شخصی خود هزینه می کند دروغ پردازی می کنید و حتی به او اجازه دفاع و روشنگری نمی دهید.

از زمان حضورم در عرصه فوتبال بمدت هشت سال در خدمت خیلی از آقایان فوتبالی بوده ام که در اینجا برای چندمین بار از خدماتشان تشکر می کنم ولی چطور از این عده که کم هم نیستند از خوش حسابی ما نمی پرسید؟ اما وقتی چند نفر معدود که پرونده های حقوقی آنها بدلایل مختلف در دست بررسی است و قطعا پس از طی مراحل قانونی کلیه حق و حقوق خود را دریافت خواهند کرد بلافاصله برنامه شما را دادگاه دفاع از خود یافته و با تماس با شما به خودشان بصورت یکطرفه عنوان طلبکار هدایتی داده و من را بدهکار می کنند و سپس جنابعالی بلافاصله از این موضوع سوء استفاده کرده و در تلویزیون فعالیتهای ورزشی اینجانب را بوسیله این موضوع و با حالتی که انگار مدتها منتظر آن بوده اید به چالش می کشید؟ شما با کدام علم لدنی من را بدهکار اعلام کرده و فورا احساس خوشحالی من را که با اهداء یک جایزه ناقابل به آقای علی کریمی که برای مطرح شدن نام کشور عزیزمان ابراز نمودم شو می نامید. در حالیکه از صحت و چگونگی آن اطلاع ندارید.

ظاهرا مدتهاست یکی از دغدغه های جدی شما ورشکستگی من و وصول مطالبات طلبکاران من است. چندین بار موضوع بدهی من را مطرح کردید حتی یک مورد که ربطی به فوتبال نداشت و مربوط به بخش اقتصادی دیگر من بود . البته من بدهی دارم ولی باید بگویم به شما چه ربطی دارد که به این موضوعات بپردازید مگر شما مدعی العموم هستید. مگر برنامه ورزشی مسئول وصول مطالبات یا بدهی مردم است؟ اگر چنین است لیست مطالبات اینجانب نیز برایتان ارسال شود تا قرائت نمایید.حتی اگر فرض کنیم که اینطور باشد و برنامه شما بطور خود جوش!!! تبدیل به مرجع وصول مطالبات گشته با تمام وجود آماده پاسخگویی به بازیکنان و مربیانی که با شما تماس گرفته و اظهار طلب کرده اند در حضور دوربین نود و قضاوت مردم فهیممان هستم تا همه چیز برای همه معلوم شود.

با این شرایط سخت اقتصادی که آنهم برای همه قابل درک است هر سال و طی یک فصل لیگ و بنا به تایید افراد مطلع حدود چندین میلیارد هزینه شرکت در مسابقات لیگ برتر می کنم. مطالبات این آقایان آنهم اگر از نظر حقوقی ثابت شود جمعا چند میلیون بدهی می شود. به نظر شما این مقدار، مبلغ خیلی زیادی است؟ باید بگویم بی انصافی است اگر تصور می کنید پرداخت این مبلغ از توان من خارج است ولی این مطالبات باید بررسی و بشکل حقوقی پرداخت شود. اما فعلا دستاویز شما شده است.

در زمان مدیریت های مختلف توافقاتی با بازیکنان و مربیان مختلف صورت گرفته که من در جریان آن نبوده ام چون مدیر عامل اختیار عمل داشته ولی بعد از جدا شدن این افراد، اینجانب پاسخگوی این توافقات بوده و هستم ولی آیا باید بلافاصله دست به اقدام زده و بی حساب پولی را که نمی دانم بابت چه چیز و چقدر بوده بدهم؟ شاید شما پس از وصول ذی نفع هستید که حتی اجازه دفاع و شفاف سازی نمی دهید.

به اندازه یک جو انصاف داشته باشید، مگر همین مدت پیش نبود که با مستندات همه دیدید که برای پرونده آقایان یونگ و یان مربیان هلندی چند سال گذشته استیل آذین چه بلایی سر من و باشگاهم آوردند و در آخر آنکه هم از نظر مالی و … متضرر شدم؟ جز شخص من چه کسی پاسخگو بود؟ آقای فردوسی پور دوست عزیز کجا و در کدام پرونده من را بدهکار شناختید ؟ به کدام مستند ؟ مستند تماس تلفنی ؟

آقایان مسبب بدهی یانگ و یون و علی انصاریان مثل آن دلال فاسد در این شهر در امنیت کامل دارند به فعالیتهای خود ادامه می دهند.

کدامیک از شما راجع به هزینه سنگین تیم داری و حاشیه های مربوط به آن اطلاع کافی و جامع دارید؟ کدام مدیریت قبلی موفق و بدون بدهی در فوتبال کشور را ملاک قضاوتتان قرار می دهید؟ حتی مدیران باشگاههای دولتی که از جیب خودشان هزینه نکرده و نمی کنند هنوز باشگاههایشان از گذشته بدهی دارند. آقای فردوسی پور تا این لحظه که در خدمت شما هستیم چقدر برای این فوتبال هزینه کرده اید؟ یا فقط از آن کسب درآمد می کنید.

با این همه هجمه ، تهمت و دروغ هدف خاصی را دنبال می کنید. اگر به مردم گیلان و لرستان قول یاری و کمک نداده بودم و دلگرم به حمایت آنها از برنامه هایم برای توسعه فوتبال و ورزش ایشان نبودم همین الان همه چیز را بطور کل رها می کردم. یکروز مرا عابر بانک و روز دیگر بدهکار معرفی می کنید نه اولی مطلوب من است و نه دومی انصاف است.

از مردم فهیم تهران، گیلان و لرستان و سایر استانهایی که به هر شکل در خدمت ایشان بوده ام می خواهم هوشیار بوده و مراقب این سناریو باشند. مردم این استانها خودشان قضاوت کنند من کی و کجا کمک خودم را در بوق کرنا کرده و شو اجرا کردم ؟ از شبکه باران انزلی بپرسید چند بار از من دعوت شده و من از حضور خودداری کرده ام.

در اینجا لازم می‌دانم به علاقه مندان ورزش بخصوص فوتبال این شهرها تاکید کنم عمدا کاری می کنند تا مرا از همه برنامه هایم برای کمک به رشد و توسعه فوتبال در شهرهای شما دلسرد کنند.

استاد!!! وقتی یکی از فوتبال دوستان شنید می خواهم بگویم “خدا حافظ فوتبال” گفت: بمان و با این سنگ ریزه ها که بطرفت پرتاب می کنند دیواری بساز که دیگر سنگی به تو نخورد !!! به حرفش فکر می کنم.

آقای فردوسی پور رجز خوانی آنهم بدون حضور طرف مقابل در برنامه سراسری پخش زنده مرام و معرفت مردان نیک نیست.

این فوتبال و همه داشته هایش از آن شما و آن مدیران سیاسی فوتبال که هوای پست سیاسی و شورای شهر و نمایندگی مجلس و ریاست جمهوری را دارند. باید بگویم ظاهرا شما بیشتر از من موفق بوده اید و بدرد این فوتبال می خورید.

و در آخر فرمایش امام حسین (ع) را به خودم و شما یاد آور می شوم که “اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید.”

ان الحسین مصباح الهدی و السفینه النجات.

والسلام

حسین هدایتی دولابی

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۴
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.